Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eurosłowacja

(1)
W styczniu na Słowacji euro zastąpi koronę. Materiał porównawczy do naszych dyskusji mamy zatem pod bokiem.
  • 2008-11-26 10:36 | M. Bal

    Re: Eurosłowacja

    Jestem obywatelem Slowacji. Dziwi mnie, ze autor artykulu nazywa premiera Fica populista a Miklosa dobrym ekonomem. Ten ostatni zerowal na prywatyzacji energetyki i zmienil Slowacje na energetycznie panstwo zalezne na zagranicznych "wlascicielach". I duzo dalszych podobnych "triumfˇow" ekonomicznych. Pan Fico i jego ekipa jest bardzo popularny (47%), ale nie przez populizm, ale dlatego ze jego rzad pamieta i na interesy zwyklych obywateli. Widno, ze autor artykulu zbieral informacje tylko w miedzy opoycja, ktora nie jest zrodlem informacji objektywnych. Szkoda modl to byc dobry artykol.

    M. Bal, Slowacja, Presov