Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bankowe tajemnice

(2)
Tknij pieniądze Szwajcara, a poznasz szwajcarską wściekłość.
  • 2008-11-26 19:52 | janina

    Re: to efekt domina w tym globalnym grajdołku

    ...Te kretyńskie pomysły bosów bankowych powiązanych rodzinnymi i towarzyskim więzami tworzy tą nową oligarchię, która dokonuje wewnętrznych transferów poza wszelką kontrolą. Jej efektem jest mocarstwo militarne czyli państwo Izrael, które nie sieje i nie orze , a ma armię na poziomie Wielkiej Brytanii, a może wiekszą. Skąd ono na to czerpie fundusze , posiadająć potencjał przemysłowy jednego małego landu w Niemczech , czy jednego województwa w Polsce ? Nikt nawet nie próbuje odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ transfery pieniędzy biegną sobie tylko znanymi ścieszkami. Bank UBS tylko dopisał sie do tej listy nowych oligarchów światowych. Kryzys ujawnia kulisy tej wirtualnej ekonomii i braku kontroli nad obiegiem pieniądza .
  • 2008-12-01 10:50 | shazza

    Zebrał 100 tys. podpisów? Nie za wiele? ;]