Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odzyskać ćwiartkę życia

(3)
Losy uchodźców, wszechogarniające poczucie zagubienia i krzywdy, są wszędzie podobne. Niezależnie skąd nadleciały bombowce, które zniszczyły ich domy.
 • 2008-11-27 15:43 | rowi

  Re: Odzyskać ćwiartkę życia

  Jeszcze jeden propagandowy gniot o Imperium Zła w stylu Gazety Wybiórczej.Szkoda, że Polityka tak szybko obniża loty( a raczej nieloty w rodzaju autorki tekstu)Może by tak artykulik o sytuacji uchodźców w strefie Gazy, albo o sytuacji 2 milionowej rzeszy uciekinierów z Iraku, albo chociażby o bombardowanych wioskach Afganistanu i Pakistanu!
 • 2008-11-27 23:43 | czubaj

  Re: Odzyskać ćwiartkę życia

  >>Niezależnie skąd nadleciały bombowce, które zniszczyły ich domy.
  Czyżby naprawdę było to obojętne?
  Znów jakiś agent wpływu (Moskwy)?
 • 2008-11-29 13:37 | joanna kopytowska

  Re:Znakomity , wzruszający reportaż

  Nie widzę tu żadnej propagandy , tak rzadko interesują nas na prawdę losy innych ludzi, a tych skrzywdzonych poniżonych najmniej . nas interesuje plotka , sensacja , rozrywka , nie ludzki los ,nie naprawianie krzywd a szkoda BO NIE PYTAJ KOMU BIJE DZWON BIJE ON TOBIE, każdy z nas znajdzie się chociaż raz w trudnej dramatycznej sytuacji i oby wtedy nie został sam ze swoim bólem i cierpieniem jak ci ludzie w Gori