Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Impreza dla kolekcjonerów

(3)
W polskich miastach dziesiątki sklepów oferują legalne środki o działaniu podobnym do narkotyków. Oficjalnie sprzedawane są wyłącznie do celów kolekcjonerskich.
 • 2008-12-01 20:07 | andrzej

  Re: Impreza dla kolekcjonerów

  no i mamy problem, kolejny zresztą. Grupa cwaniaków zbija legalnie kapitał dzięki ochronie prawników i (pseudo)naukowców. Władze (w tym policja która chętnie wlepia mandaty babciom sprzedającym grzyby bez zaświadczenia rzeczoznawcy) są bezsilne.
  Apeluję poważnie do wszystkich ludzi dobrej woli, organizujcie pikiety i blokady pod tymi sklepami. Mogliście w sprawie Rozpudy blokować drogi, blokujcie sklepy w imię zdrowia i życia swoich dzieci.
 • 2008-12-06 15:16 | hfuti

  puknij się w łeb pisorze jeden
 • 2008-12-07 17:34 | www

  Pod domem sobie pikiete zrób...
  Ech.. Co za łoś...