Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kopuła tajemnic

(2)
Czy jest się czego bać?
 • 2008-12-02 05:21 | MegaX

  Re: Kopuła tajemnic

  Iran powinien jak najszybciej sfinalizowac swoj obronny program nuklearny, bo w przeciwnym razie predko podzieli los Iraku. Stado wyglodnialych wilkow - z uzbrojona po zeby koszerna wadera na czele - juz ostrzy sobie kly na nieprzebrane bogactwa surowcowe tego kraju, z ropa i gazem w pierwszym rzedzie.
 • 2008-12-03 13:03 | heh

  Re: Kopuła tajemnic

  [cytat]
  Iran powinien jak najszybciej sfinalizowac swoj obronny program nuklearny
  [/cytat]

  nie da się ukryć
  mimo pogróżek w stronę izraela irańczycy nie są tak głupi by zacząć wojnę, czego nie da się powiedzieć o izraelu - który przecież co chwilę grozi iranowi
  potrzebna jest przeciwwaga dla Izraela który "nielegalnie" posiadł broń atomową i uzbrojony jest po zęby za pieniądze USA