Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie zabijaj

(3)
Mieszkam pod Warszawą i codziennie pokonuję samochodem sporą odległość. Codziennie też widzę po drodze przynajmniej kilka przejechanych zwierząt.
 • 2008-12-02 08:17 | Adjac

  Re: Nie zabijaj

  Słuszna sprawa.

  Nigdy nie zapomnę jak sąsiad prawie wjechał w nasz płot aby rozjechać naszego psa.
  Ot taka zabawa komputerowo-drogowa
 • 2008-12-02 10:31 | joanna kopytowska

  Re: Nie zabijaj ale

  a ja do dziś pamiętam historię z czasów kiedy wszyscy jeździli maluchami o tym jak naprawdę wrażliwa miłośniczka zwierząt roztrzaskała się na drzewie i zabiła bo chciała uratować kota , zwierzęta giną na drodze bo my zbudowaliśmy wrogi przyrodzie świat zmotoryzowanych mieszczuchów, ja jadąc autokarem we Włoszech widziałam wiele zabitych dzikich zwierząt i serce boli mnie do dzis na myśl o tym,sorry a ile ich ginie w rzeźniach tylko po to aby nam podwyższć cholesterol- zabijamy podobno 50 miliardów zwierząt rocznie- jest nad czym się zastanowić
 • 2011-02-03 11:30 | Maciej

  Re:Nie zabijaj

  Ludzie to albo się wstydzą, boją odpowiedzialności to bardziej. Ale ogólnie to tak jak napisała autorka: hipokryzja i selektywna moralność. A na wszystko mamy tylko jedną odpowiedź: "wzruszenie ramion - cóż jesteśmy tylko ludźmi".
  Żenująca jest ta rzeczywistość.