Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Syrop na nerwy

(3)
Po co nam rządowy plan stabilności, skoro gospodarka rozwija się w tempie 4,8 proc.?
 • 2008-12-02 15:59 | lecher

  Re: Syrop na nerwy

  a co robili w tym czasie przed kryzysem, ci "wybitni, główni, pierwsi i t.p. pożal się Boże ,ekonomiści od siedmiu boleści "? Dziś znowu się wymądrzają ze swoimi radami i prognozami, które nigdy się nie sprawdzają.
 • 2008-12-02 23:25 | Róża Maria

  Re: To "syrop" na zmanipulowane dane o rozwoju

  Stany również się rozwijały według zmanipulowanych danych, jak korygowany wskaźnik "oficjalnej" inflacji i inne, wymyślone przez ekonomicznych noblistów. Jeszcze parę miesięcy temu również "oficjalny" przedstawiciel zapewniał , ze wszystko jest dobrze. Wzrost gospodarczy oparty o dane handlu, jest może pocieszający dla tych co robią geszeft, ale dla całej reszty niewiele znaczy. Kryzys jest wynikiem globalnemu chciejstwa tych pazernych idiotów, którzy zbaranieli, jak ci , którzy zarządzali podobnymi globalnymi potworkami w całej naszej historii . Koniec ich będzie podobny do tych, co zarządzali Cesarstwem Rzymskim. Senatorem został tam koń, co nas nie zadziwia, patrząc na końskie wierzgania obecnych polityków. Cała reszta przypomina kibiców tańca z gwiazdami.
 • 2008-12-03 09:19 | McKain

  Dobry plan

  Od razu widzę w komentarzach posty 'wiecznie niezadowolonych'

  W tym przypadku podobaja mi się działania rządu. Precyzyjnie skierowane są w odbudowę zaufania kredytowego i korzystniejsze księgowo rozliczanie inwestycji.

  Nie ma co szaleć jak amerykańcy z bilionowymi Bail'Outami powiększającymi dług zagraniczny.

  Wyszliśmy na drugie miejsce w Europie pod względem wzrostu PKB i warto spokojnie utrzymać tą pozycję.
  (Słowacji po jej przemianach chyba nie uda się prześcignąć)