Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szukanie Ruskich

(7)
Incydent gruziński, sprawa Sikorskiego: nie można wykluczyć rosyjskiego udziału, ale obciążanie Rosjan bez dowodów nie wzmacnia pozycji Polski
 • 2008-12-03 10:53 | Kecaj

  Ekshumowac!

  Sadze, ze histerycy IPN chetnie zabawili by sie w ekshumacje JP2 zeby tylko zweryfikowac swoje antyrosyjskie fobie. Przeciez w doczesnych szczatkach papieza moga byc jakies dowody. Moze radioaktywny arszenik, czy inny polon, pfu, pfu, a kysz, nie polon a raczej "rusek". Podwladni Kurtyki musza sie jednak pospieszyc zanim nastapi kanonizacja JP2. Bo po niej trudniej bedzie uzyskac zgode na ekshumacje. A tak powaznie, jak slucham jak wyglada polityka zagraniczna pana prezydenta, to mam wrazenie, ze i on i cale jego otoczenie to zwykle swiry.
 • 2008-12-03 16:48 | haratny2

  Nic dodac nic ujac zgoda w 100%,przed takim prezydentem nawet cesarz Japoni uciekl w chorobe.
 • 2008-12-03 20:35 | Sławek

  Mam pytanie , ile nas kosztowała przyjemność degustacji kumysu i przejażdżka szybkim pociągiem pana prezydenta
 • 2008-12-04 10:43 | viki

  Re: Szukanie Ruskich

  A propos sprawy gruzińskiej , mam wrażenie ,że żyjemy w jakimś Matrixie .Raport ABW odsądzany od czci i wiary ... a co to było....??? Rozumiem ,że prawda jest mocno niedyplomatyczna, ale jak inaczej nazwać tę rozróbę, jak nie chuligaństwem politycznym prezydenta Gruzji. !!! Czy zakłamując rzeczywistość na pewno wytłumaczymy światu tę aferę w ten sposób ??/... "Bohaterstwa" naszego prezydenta nawet Polacy nie kupują...
  A to ,że PiS podnosi wrzawę, że autorytet prezydenta itd.. Sorry, nie da się szanować kogoś , kto sam dla siebie nie ma szacunku.I nie pomoże tu majestat wpisany do konstytucji.
  Wychodzi na to ,że naszego prezydenta należy chronić prrzed nim samym
 • 2008-12-04 20:52 | senior

  Pan Prezydent marzy o Polsce mocarstwej - hegemonie na Wschodzie. . Marzenia Pana Prezydenta są piękne, ale niestety nierealne. Kraje UE są w większości prorosyjskie i nie poprą utopijnej antyrosyjskiej polityki Pana Prezydenta.
  Kilka dni temu Pan Prezydent oświadczył, że jego zdaniem idealnym państwem była II RP i chyba zapomniał jak skończyły się rządy głupich sanacyjnych polityków. Patriotyzm nie polega na wielbieniu przegranych bitew i nieudanych powstań, lecz na prowadzeniu mądrej polityki , wolnej od nienawiści i szowinizmu.Trzeba żyć przyjażnie ze wszystkimi sasiadami w tym również z Rosją, która nas uratowała przed hitlerowską eksterminacją. Jest bolesna sprawa Katynia, ale trzeba pamietać, że jątrzenie ran do niczego nie prowadzi. Należy pamietać, że Rosjanie byli takze ofiarami stalinowskich zbrodni a głowni zbrodniarze - Stalin, Beria i Dzierżynski nie byli Rosjanami
 • 2008-12-06 15:41 | jot50

  W całości pogląd popieram.
 • 2008-12-06 20:24 | vicimi

  Re: Szukanie Ruskich

  kurtyke, powinno sie odwolac ,jak to?w szczatkach gen.Sikorskiego nie znaleziono 3 pociskow z napisem /sdelano w CCCP/ albo choc z malymi czerwonymi gwizdkami? a co do zamachu na glowe panstwa/no moze glowke/ to zwirzchnik sil zbrojnych zna sie na tym i nie ma watpliwosci ze to Ruscy,latwo to poznac po odglosach strzalow i tak karabin zUSA wydaje glos:bing bang.POlski pif paf ,Czeski pik puk a sowiecki bum bum , o tym wie kazdy czytelnk komiksow a co dopiro taka glowa jak kaczynski lech co moze potwierdzc sam jaroslaw