Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Posłowie PiS solidarni z Karskim i Zbonikowskim

(4)
Posłowie PiS bronią swoich kolegów, którzy rzekomo pod wpływem alkoholu nieparlamentarnie zachowywali się w cypryjskim hotelu.
 • 2008-12-05 15:57 | Janina

  Re: Politycy RP to nowa klasa próżniacza ?

  Jak się patrzy na tych "kombatantów" i bojowników Solidarności , którzy zapomnieli kto ich wsadził na tego konia, / a może osła / władzy , to biednym kibicem telewizyjnym wstrząsa dreszcz lęku o przyszlość ojczyzny. Ich "polityczne" gęby zakazane co chwilę wyskakują z telewizora, jakby miały moc portretów Cesarza austriackiego z czasów Szwejka. Rzeczpospolita zaczyna być podobna do tego okresu sprzed I wojny. Politycy wyglądają na tak zadowolonych z siebie, jakby naród czerpał siłę i dumę z glądania ich "facyjaty".
  Nie ma żadnych kar. Taki minister Drzewiecki nawet nie próbuje podać się do dymisji po infantylnych kłamstewkach przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Takich incydentów jest zbyt wiele. To jest objaw choroby próżniaczej. Oni mają zbyt wiele przywilejów , a sami zgubili hamulce etyczne ?
 • 2008-12-05 17:48 | Ciemnogród

  Re: Posłowie PiS solidarni z Karskim i Zbonikowskim

  Jacek Kurski temu barmanowi mógłby naczynia zmywać bo taki jest prymitywny .Zwykły cieć któremu immunitet poselski całkowicie odebrał rozum.Zresztą prawie cały Pis z prezesem na czele to banda zarozumiałych głupców przy korycie.Wczoraj udowodnił to sam prezes- tak pluł na Niesiołowskiego jak przy ostatnim stadium gruźlicy!!!Te kontakty z kotem zamiast z babą stają się niebezpieczne!Znając Pis wierzę barmanowi!
 • 2008-12-05 18:21 | mb3

  Re: Posłowie PiS solidarni z Karskim i Zbonikowskim

  Ciekaw jest filmów - hotel jest monitorowany. Chcialbym wiedzieć czy PISowcy zobaczą że to prawda co twierdzi zarząd hotelu to pozostną przy tymsamym zdaniu.
  Na pewno wprowadzą do słownicta "układ".
 • 2008-12-05 20:58 | ted

  Re: Posłowie PiS solidarni z Karskim i Zbonikowskim

  Wystarczy popatrzeć na buraczkowy kinol Karskiego i wszystko jasne