Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Królestwo wirusa

(2)
W Suazi blisko 60 proc. mieszkańców jest zarażonych HIV. To najwyższy odsetek na świecie.
  • 2008-12-07 20:23 | Bobola

    Potega nieswiadomosci

    Dobrze, ze wreszcie napisano o problemie AIDS i epidemii wirusa HIV w sposob, ktory nie pozostawia zludzen co do prawdziwosci obecnych statystyk medycznych na ten temat. To co sie dzieje w Afryce nie rozni sie bardzo od rozprzestrzeniania sie epidemi w krajach europejskich. Superoptymistyczny scenariusz zycia z AIDS jaki propaguja media nie ma wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Bez przymusowej izolacji osob zakarzonych i bez przymusowych badan kontrolnych nigdy nie uda sie ograniczyc tej epidemii. Zapraszam wszystkich do bloga http://bobolowisko.blogspot.com artykul "Zagadki epidemiologi stosowanej..." gdzie pokazuje, ze wspolczesne hura-optymistyczne wyniki statystyk medycznych AIDS nie maja racjonalnych podstaw.
  • 2009-03-18 05:42 | mloy

    Przeciez to jest straszne,dlaczego ci mezczyzni tak sie zachowuja,dlaczego te kobiety to akceptuja..To jest jakies zbiorowe samobojstwo calego narodu..A co z dziecmi,kto sie nimi zajmie..Serce mi sie kraje..
    Bobola,nie puszczaj tu tekstow o izolacji chorych,bo nie ma do tego zadnych podstaw,ich trzeba ksztalcic,wybic z glowy ta ciemnote..Tylko jak?