Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyrok sprawiedliwy, gdzie jest sprawiedliwość?

(2)
Ukarano bezpośrednich sprawców porwania i morderstwa Krzysztofa Olewnika, ale krzywdy ofiary i jej rodziny nie zostały wyrównane
 • 2008-12-08 17:33 | JOANNA KOPYTOWSKA

  Re: Wyrok sprawiedliwy, gdzie jest sprawiedliwość?

  Oczywiście, to żle prowadzone śledztwo nie tylko nie zapobiegło tragedii jednej Rodziny ale podważyło wiarę w skuteczne działanie policji u większości osób, które zetknęly się z tą sprawą, warto więc, w miarę możliwości ją wyjaśnić do końca.SPRAWIEDLIWOŚĆ NALEŻY SIĘ NIE TYLKO TEJ RODZINIE ALE WSZYSTKIM
 • 2009-02-01 09:53 | sam

  Z calym szacunkiem dla rodziny Olewnik moge dodac ze w podejrzeniach o "Samouprowadzenie" sie Krzysztofa i podejrzeniach przez Policje najblizszych z rodziny nie jest odosobniona. W Polsce to normalne ze uprowadza a nawet zabija sie czlonkow rodziny dla okupu co zasugerowala Policja, po co szukac bandzirow pochowanych gdzies po "melinach" . W kwietniu 2008 uprowadzony zastal Biznesmen Janusz Lekszton niegdys nr 5 na liscie "Wprost" , mimo znanych juz w tym czasie karygodnych bledow Policji w sprawie Olewnikow zastosowala ona ta sama taktyke w sledztwie Janusza Leksztonia. Z opisow Janusza Leksztonia wynikalo ze chciano go ZAMORDOWAC ale Policja jemu nie wierzyla! .Po osmiu miesiacach okazalo sie cos calkie innego.

  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?&id_news=30886&vop=std&strona=1

  W Polsce mamy procedure dochodzeniowa - nie
  "Karzdy jest niewinny do udowodnienia jemu winy" - tylko
  "Dajcie mnie czlowieka a znajdzie sie paragraf"

  Kondolencje dla rodziny Olewnik