Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stary portfel

(1)
Wygląda na to, że to specyficzna polska specjalność. Okradanie, wykorzystywanie i naciąganie starych ludzi.
  • 2008-12-09 12:11 | joanna kopytowska

    Re: Stary portfel

    Brutalizacja życia i obyczajów odbija się na najsłabszych czyli na dzieciach i starcach, mnie najbarziej bulwersuje jednak stosunek służby zdrowia do tych najsłabszych grup bo to jest faktyczne instytucjonalizowanie barbarzyństwa; ograniczenie dostępu do specjalistów , w szpitalu do środków przeciwbólowych , przedmiotowe traktowanie chorych bez uwzględniania ich zdania i potrzeb psychicznychw szpitalach i domach opieki; brak lekarzy i pielęgniarek w szkołach , zagłada polskiej pediatrii i szpitali pediatrycznych , brak łózek dla rodzących -gdzie jest granica społecznego przyzwolenia na taką sytuację w służbie zdrowia