Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dla tych, co nie wiedzą, jak być facetem

(9)
Oferta kulturalna adresowana do mężczyzn staje się tak samo specyficzna jak ta dla młodzieży czy kobiet. Wyłania się nowy typ męskiej popkultury.
 • 2008-12-10 12:39 | krzysztof

  Re: Dla tych, co nie wiedzą, jak być facetem

  nie wiem czy autor jest tego świadomy, ale COLT, którego logo mają panowie ze zdjęcia na gaciach to wytwórnia filmowa produkująca porno gejowskie (z twardzielami w rolach głównych)
  Zdjęcie to zostało zrobione podczas parady w San Francisco w 2006 roku. Panowie jechali wówczas na platformie reklamującej filmy studia
 • 2008-12-10 21:15 | ech

  Re: Dla tych, co nie wiedzą, jak być facetem

  Miecho jak sie patrzy! kolorowy tygodnik 'polityka' najwyrazniej rowna do peletonu.
  Nie narzekam - zawszec to 4.50 wiecej na piwo tygodniowo zaoszczedzone.
 • 2008-12-11 11:53 | kriszna

  Nie wiedzą, bo większość zdjęć kupowana jest ze sztoków zdjęć. Takich jak Getty Images. Zresztą korzysta z nich również np. onet.pl. A napis na gaciach to szczegół, symbol, który może być rozpoznany tylko przez wtajemniczonych. Zresztą zdarzają się większe lapsusy np. Raport o tym, że Polacy kochają piwo ze zdjęciem zgrzewki piwa, którego w Polsce nigdzie nie można uświadczyć. Jednym słowem sztoki zdjęć to sporo oszczędność czasu, wygoda w sam raz dla leniwego działu kreacji, któremu nie chce się wyjść samemu porobić zdjęcia.
 • 2008-12-12 09:05 | joanna kopytowska

  Re: Dla tych, co nie wiedzą, jak być facetem

  A czy kobiety wiedzą jak być kobietą , do tego potrzebny jest dobry facet a tych jak na lekarstwo, przejmowanie się aktualnymi trendanmi w show biznesie to proteza dla tych , którzy we własnym życiu czują się zagubieni lub znudzeni, infantylizm tych tendencji zarówno feministycznych jak i kultutystyka i pisma typu playboy w życiu mężczyzn wskazują na wiek adresatów to ludzie zupełnie młodzi, którzy szukaja swojego miejsca w życiu i z takimi pismami wcale nie znajdą swojej tożsamości , to zyskowny dział rozrywki dla podstarzałej młodzieży- nic więcej - komuś się fikcja z myli z życiem a w nim jak zawsze w cenie są zaradni , inteligentni , kulturalni , zadbani, opiekuńczy .Tylko gdzie oni są ?
 • 2008-12-12 14:39 | ostry

  A czy mężczyźni wiedzą jak być mężczyzną? Do tego potrzebna jest piękna kobieta, a tych jest jak na lekarstwo.
  Może jak styrany ciężką pracą facet wraca do domu i widzi jak mu żona tyje to zwyczajnie odechciewa mu się opiekuńczości i kultury?
  Może tylko inteligentni i zaradni zasługują sobie na piękne towarzyszki, i odwrotnie byle Baba Jaga z politechniki nie znajdzie uznania w oczach jakiegoś dyrektora banku.
 • 2008-12-13 04:09 | joanna kopytowska

  Sorry Szanowny Panie Ostry jest bardzo wiele pięknych zadbanych mądrych kobiet, mężczyźni dużo rzadziej dbają o siebie i o innych ,gdybym miała być złośliwa a nie chcę ,to powiedziałabym że mężczyzna to gorszy gatunek człowieka - brzydki,mało empatyczny ,egoistyczny , agresywny, mało odporny psychicznie, przewrażliwiony ambicjonalnie a i tak obskakiwany przez zatyrane ale bardziej ludzkie , wyrozumiałe i piękne towarzyszki życia
 • 2008-12-13 15:53 | ostry

  Istotnie, jest wiele zadbanych, mądrych kobiet. Ale pięknych jest niewiele i dlatego są tak bardzo interesujące. Czy, podążając Pani tokiem rozumowania, powinienem być chamski etc. żeby być obskakiwanym przez towarzyszki życia? Tylko czy te "towarzyszki życia" miałyby następować jedna po drugiej, czy większymi (kilkuosobowymi) partiami? Pani na przykład jest mądrzejsza ode mnie, bo potrafi zawrzeć kilka myśli i wątków w jednym zdaniu, które ja musze czytać kilka razy.
 • 2008-12-14 16:00 | jerry1

  Faktycznie, zdjecie (ilustracja) do artykulu zostalo wybrane wrecz fatalnie! A moze chodzilo o to aby bylo smiesznie?
 • 2008-12-19 21:25 | vixo

  Re: Dla tych, co nie wiedzą, jak być facetem

  Szanowny panie Pęczak: twórca Playboya ma na nazwisko Hefner, nie Heffner. Pozostałe informacje też pan tak rzetelnie sprawdza? Czy może co ślina na język .... (jak pamiętne "kurtki pękawki" u przedstawicieli kultury hh ;-))