Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niemiecki w natarciu

(2)
Żeby nie było wątpliwości, że w Niemczech mówi się po niemiecku, niemieccy chadecy uznali, że należy to wpisać do konstytucji.
 • 2008-12-12 05:01 | Adalbert

  Re: a polski język uczynić językiem biznesowym

  Powinno się wpisać do konstytucji obowiązek rozmowy biznesowej w języku polskim w Polsce . Jak tak dalej pójdzie , to w bankach nowi własciciele będą wydawać polecenia w ich własnym języku. Wiele rozmów biznesowych już się prowadzi w językach obcych , których nie rozumieją 'reprezentanci" narodu. Język polski staje się językiem wstydliwym.
 • 2008-12-12 07:43 | POLONIA-SAWA

  Re: Niemiecki w natarciu !

  Nie widzi Pani roznicy pomiedzy natarciem a obrona !
  Czy Pani uwaza /jak moze wszyscy w Polsce/ ,ze jedynym sposobem
  obrony jest atak ?
  Juz nie znajac jezyka angielskiego ,kazdy wie ze szkoly co to jest ofenzywa
  i defenzywa . Czy to pozostalosci socjalistycznej propagandy ?
  Wiecej dokladnosci ,bo potem w tym kraju jest stale pieklo.
  Informacja ,czy dezinformacja ?/przynajmniej w tytule jak nie mozna.../
  O la ,Boga germanizacja !