Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WWWidmo

(1)
Internet już dawno podbił świat, ale nie wszystkich uszczęśliwił. Dla wielu tradycyjnie działających firm stał się śmiertelnym zagrożeniem.
  • 2008-12-12 17:38 | rozsadny

    Re: WWWidmo

    Wypozyczalnie filmow przez internet dzialaja w UK od tego roku. Np za posrednictwem iTunes. Cena podobna jak w zwyklej wypozyczalni- 2.5-3,5 funta a plik zostaje na komputerze przez miesiac, z tym ze od momentu w ktorym zacznie sie go ogladac nalezy zakonczyc ogladanie w ciagu 48h (albo ogladac go ponownie w tym zakresie czasowym). Mysle, ze na dluzsza mete to glowna sciezka w ktora to pojdzie- dostep do bazy filmow 24h/dobe bez potrzeby wychodzenia z domu, dojscia albo dojechania do wypozyczalni, niezaleznie od swiat i pory dnia czy nocy, bez problemu ograniczonej ilosci kopii. A przy okazaji coraz szybsze lacza powoduja ze transfer ,ktory byl kiedys duza przeszkoda, juz nia nie jest. W tej chwili sciagniecie filmu przez iTunes to jakies 20 minut przy standardowym laczu 8mb/s.
    ITunes nie ma jeszcze w Polsce ale jak juz sie u nas otworzy tez pewnie zrobi mala rewolucje... chyba ze ktos ich na naszym rynku uprzedzi- vide Allegro i eBay.
    Pozdrawiam!