Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cisza morska

(1)
Transport morski pada, alarmuje prasa. Jedni widzą w tym kryzys przejściowy, inni ostrzegają, że będą ofiary: niektóre firmy wypadną z rynku, część stoczni zostanie zamknięta
  • 2008-12-13 11:54 | joanna kopytowska

    Re: Cisza morska

    Ano właśnie wygląda na to że gospodarka światowa została rozkręcona nad miarę i teraz wahadło odgina się mocno w drugą stronę, co to oznacza dla Polski zobaczymy niebawem , myślę że kryzys nas nie ominie choć na pewno nie będzie tak drastyczny jak w Ameryce bo nasz sektor finansowy jest zdrowszy. O jejej !