Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisz, bo biją

(1)
W maratonie pisania listów, który rozpocznie się w sobotę, chodzi o to, by zawalczyć choćby o jednego człowieka
  • 2008-12-13 19:26 | Halina iórtkowska

    Re: Pisz, bo biją

    U nas też w małych miasteczkach policjanci na to sobie pozwalają , biją słabszych, którzy nie potrafią się bronic. Przykład gurgurowa jest przykładem z Polski. Małe miejscowości mają takich jak w Mołdawi policjantów. Jestem za takimi akcjami bo u nas w kraju też cały system obecny jest mafią, widac przy działaniach, na małych podwórkach. Zresztą przy sprawie Ziobry widac cechy tego systemu. Mołdawia czy Polska wszędzie to samo. Żadne gadanie o demokracji , której nie ma , nic nie da.Wspieram takie akcje , proszę o częściej nagłaśnianie . Bo może to spotkac każdego i w Mołdawi i w Polsce. Nie ufam nikomu z resortu tzw.sprawiedliwosci, tj. resort do załatwiania swoich spraw za podatników pieniądze i wspierania się wzajemnie pod przykrywką demokracji. Jest wszędzie wyzysk mafia, tylko śmierc jest sprawiedliwa, bo tutaj nie ma protekcji.