Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

OneCentArt – Twoje miejsce w świecie sztuki !

(2)
2008-12-14 11:59 | OCA
Z myślą o Polskich Artystach powstaje serwis przygotowany przez Artystów. OneCentArt to internetowa platforma do komunikacji pomiędzy artystami, osobami zajmującymi się sztuką i jej wielbicielami. Znajdziecie u nas informacje o zbliżających się wydarzeniach, podyskutujecie na forum, obejrzycie dzieła na najwyższym poziomie. Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia wersji beta serwisu pod adresem www.beta.onecentart.com. Czekamy na Wasze sugestie i uwagi, które pozwolą stworzyć portal dostosowany do Waszych oczekiwań. Prosimy je kierować na info@onecentart.com.

Zapraszamy wszystkich Twórców do:
° łatwej i bezpłatnej prezentacji portfolio w takich kategoriach jak muzyka, film, malarstwo, fotografia, grafika, teatr, taniec, architektura etc.
° dodawania wydarzeń artystycznych przez Użytkowników serwisów,
° współpracę z filantropami, domami aukcyjnymi, galeriami, klubami, wytwórniami, etc..

A wkrótce tylko u nas:
° tworzenie przez naszych Użytkowników prywatnych stref z dostępem dla wybranych osób (praca grupowa nad projektami on-line),
° sprzedaży dzieł on-line – w sklepie i na aukcjach, gdzie Ty ustalasz cenę swoich dzieł.

Każdy znajdzie u nas swoje miejsce.

Dołączcie do nas i weźcie udział w tworzeniu wizerunku polskiej sztuki na świecie!

Pozdrawiamy,

Zespół OneCentArt.com
info@onecentart.com