Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śpiewające telefony

(8)
Za rok nie znajdziemy pod choinką nie tylko płyt CD i DVD, ale być może także odtwarzaczy MP3. Dlaczego? Oto wigilijna opowieść o długo oczekiwanym i wreszcie skonsumowanym związku telefonu komórkowego z muzyką.
 • 2008-12-17 12:06 | tom

  Re: Śpiewające telefony ciekawe czy działa na nich NAVIEXPERT

  Dla mnie telefon to musi mieć nawigację GPS np. NaviExpert, dzieki temu mozna unikać korków samochcodowych ale może i śpiewać:)
 • 2008-12-19 09:33 | æhmeel

  Re: Śpiewające telefony

  Z artykułu przebija jakiś stworzony przez wydawców mit, że empetrójki są nielegalne. Czy autor mógłby wyjaśnić, czemu służyć ma następujący fragment: „To kwota do przyjęcia dla tych rodziców, którzy chcą mieć spokojną głowę, że ich pociechy nie ściągają z sieci pirackich piosenek” — pozostawiony praktycznie bez komentarza, mimo że prawo autorskie wyraźnie taką rzecz dopuszcza (użytek osobisty egzemplarza utworu opublikowanego). Skąd przyzwolenie redakcji na używanie języka propagandy („piractwo”)?
  Fajnie, że promujecie sklepy internetowe z muzyką, ale czy tak bezczelne naganianie im klientów nie jest zbyt daleko od rzetelnego dziennikarstwa?
 • 2008-12-19 13:35 | tomaszgr

  Jeśli nie działa NAVIEXPERT to zadziała NAVI4ALL, działa na każdym telefonie z javą i BT do podpięcia odbiornika GPS czyli w sumie chyba na prawie każdym nowym telefonie, ja używam NAVI4ALL na SXG75 i sie nie zawiodłem na nim, a NAVIEXPERTa od prawie 2 lat szykują do tego telefonu i do dziś nie działa poprawnie.
 • 2008-12-28 12:40 | Artur

  Re: Śpiewające telefony

  A gdzie mozna kupic normalny telefon tylko do robienia i odbierania rozmow ?
  Te wszystkie dodatki tylko komplikuja uzywanie telefonu i sa niepotrzebne do niczego
 • 2008-12-28 14:18 | gosc

  Re: Śpiewające telefony

  " Powinniśmy wyłapywać i ścigać każdego młodego człowieka idącego po ulicy ze słuchawkami na uszach – przyznaje przedstawiciel wielkiej wytwórni muzycznej."
  Szanownemu autorowi artykułu ( nazwanie go dziennikarzem byłoby grubą przesadą ) dedykuję następujący cytat " To pijak.I złodziej.Bo każdy pijak to złodziej."A poważniej mówiąc, to zamieszczając artykuły o takim poziomie merytorycznym "Polityka" kompromituje się...
 • 2008-12-28 19:23 | tom

  Ja używam nawigacji NaviExpert w Nokia N95 8g i jestem z niej bardzo zadowolony. Teraz mocną reklamują NaviExpert w ERA w promocji świąteczne na Sony ericsson c702. z tego co wiem to NaviExpert faktycznie nie działa na wszystkie modele lecz ostatnio udostępnili modele na windows Mobile na HTC.
  Jesteś zadowolony z tego simensa? To trochę już starszy model? Czy zamierzasz niedługo zmienić telefon? Czy Navi4all potrafi omijać korki samochodowe?(do tomaszgr)
  Pozdrawiam
 • 2009-10-03 14:12 | antek

  ja od niedawna testuję nawigację w Nokii 6710. Fajne to! Działa to szybko, sprawnie. Od niedawna jestem w warszawie, więc z początku ciągle się gubiłem, a ta nawigacja naprawde pomaga!
 • 2009-11-15 10:10 | Borsuk

  Re:Śpiewające telefony

  Też to przerabiałem, z nokia i jej mapami. Coprawda nie w nowym mieście, ale nawigacja i mapy sie przydały, znacznie ułatwiają życie.