Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zachęcić, nie straszyć

(2)
Na kampanie mające zachęcać do profilaktyki państwo wydaje ponad 10 mln zł rocznie, a chętnych do poddania się badaniom nie przybywa. Może jest inny sposób, by trafić pacjentom do rozsądku?
 • 2008-12-19 14:26 | joanna kopytowska

  Re: Zachęcić, nie straszyć

  Nikt nikogo nie zachęci do takiej służby zdrowia przeżartej korupcją , zwyrodnieniem , biedą i nierównym dostępem do podstawowych świadczeń, co mowić o profilaktyce kiedy lekarz rodzinny oszczędza na badaniu krwi czy kontrolnym ekg,ewidentne pomylki lekaerskie są ukrywane i nie ma bata na mafijną solidarność lekarzy w niekompetencji i lekceważeniu pacjentów, ludzie nawet umierający czekają do ostatniej chwili żeby zaznać tych słodyczy a co tu mówic o młodych kobietach , mnie lekarz onanizował urządzeniem do dopochwowego usg w szpitalu MSWIA po bardzo cięzkej i ZLE ZROBIONEJ OPERACJI, to społeczeństwo musi w końcu zrozumieć że nie drogi , mosty i szkoły są priorytetem budżetowym a ludzkie zdrowie i godnoć pacjenta bo to teraz z Polsce największa grupa osób , których łamane są podstawowe prawa człowieka
 • 2009-01-02 16:30 | Magdalena

  Re: Zachęcić, nie straszyć

  Podstawowym problemem jest zła jakość przestarzałego sprzętu oraz zła jakość diagnostyki. U dwu kobiet z mojego otoczenia, które bardzo regularnie robiły mammografię nie wykryto w porę raka piersi. Jedna z nich już nie żyje, drugjej amputowano pierś.
  Rodziny myślą o wystąpieniu na drogę sądową o odszkodowania.
  Jaka może być lepsza "zachęta" ?