Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sejm odrzucił prezydenckie weto do ustawy o „pomostówkach...

(2)
Za odrzuceniem głosowało 285 posłów, przeciw było 160. Nikt nie wstrzymał się od głosu. Koalicji udało się odrzucić prezydenckie weto dzięki poparciu posłów Lewicy. Po obu stronach barykady obowiązywała dyscyplina głosowania.
 • 2008-12-19 18:51 | Robert

  Re: To jednak prawda socjaldemokracja to hetki-pętelki

  To nie jest żadna lewica tylko luźny związek przebierańców i karierowiczów. Z nich jest taka lewica jak z koziej d..py trąba.
 • 2008-12-19 20:20 | Adrian

  Gigantyczna manipulacja TVP info na temat pomostówek. SKANDAL przeczytaj..

  Gigantyczna manipulacja TVP info na temat pomostówek. SKANDAL przeczytaj..

  Witam
  Gigantyczna manipulacja TVP info na temat pomostówek.
  Około godziny 17:30 TVP INFO wyemitowało informacje o odrzuceniu veta prezydenta w sprawie pomostówek i może sam materiał byłby nudny gdyby nie jedna szokująca rzecz która pokazuje jak potwornie upolityczniona jest TVP. Otóż w całym materiale zaprezentowano 7 wypowiedzi przedstawicieli PISu ( w tym pana prezydenta oraz jego brata i prawie członka PISu czyli pana Śniadka) jedną bardzo krótką wypowiedz Napieralskiego z SLD oraz 0 słownie i dosłownie 0 jakiejkolwiek wypowiedzi ze strony PO, PSL lub rządu. Nic dodać za komuny redaktor który robiłby podobny program i zamiast PISu byłby oczywiście PZPR dostałby awans i nagrodę za świetnie zrobiony materiał propagandowy.
  Uważam że warto z tym walczyć i może napisać oficjalną skargę do Krajowej Rady radiofonii żeby sie zrobiło o tym głośno.

  Materiał można sobie obejrzeć na stronie
  http://www.tvp.info/
  po prawej stronie link serwis info
  Serwis info
  2008.12.19, godz. 17:31