Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chwiejny języczek

(2)
W zależności od postawy SLD, Sejm jedne weta prezydenckie odrzuca, inne - akceptuje. Lecz to nie SLD, choć jest języczkiem u wagi, wychodzi z tej sytuacji wzmocnione, ale rząd.
 • 2008-12-19 20:51 | Robert

  Re: przyznawano te emerytury kiedy kokietowano związki

  Żeby odebrać te emerytury , czy zmniejszyć ich liczbę o 750 tys ludzi, to najpierw trzeba było te renty przyznać . Ci co ustanawiali ustawy przyznające te emerytury kokietowali związki zawodowe, aby te nie stawiały warunków podczas totalnej wyprzedaży majątku narodowego. Teraz antyzwiązkowy Tusk odebrał te przywileje, a uzyskał poparcie "socjaldemokratów" , którzy zawsze byli przydupasami krwiopijców.
  "Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera".
  Miejmy nadzieję , ze ta bez twarzy SLD trafi do piekła.
 • 2008-12-20 22:27 | dalarna

  W tej sytuacji poprzeć weto przez SLD mimo wszystko strategicznie byłoby decyzją słuszną. A tak PiS wykorzystuje sytuację by ubrać się w nie swoje lewicowe ubranie. Sytuacja dla PiS-u korzystna zarówno w przypadku odrzucenia jak i przyjęcia weta.