Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Posłowie podtrzymali weto prezydenta do rządowych ustaw reformujących słu...

(2)
W sumie Sejm podtrzymał dziś pięć wet prezydenta, a odrzucił trzy
 • 2008-12-19 21:20 | Robert

  Re: Posłowie odebrali to , co wcześniej dali ?

  To jest dowód amnezji i bezwstydu "przedstawicieli" narodu , którzy najpierw przyznają wcześniejsze emerytury, a potem zabierają przy pomocy posłów "lewicy" ?
  Te targi ,odbywajace się na skórze ludzi , których się zwodzi, to niedobry znak.
  Libertyńska Platforma , która zchowuje się jak dziwka nie podpisując konwencji o zakazie używania bomb kasetowych, co jest dowodem antyhumanizmu w stopniu równym prostytutkom. Teraz instrumnetalnie traktuje się ludzi którzy pracuja w trudnych warunkach. Kogo reprezentuje Platforma ?
 • 2008-12-21 18:35 | Jan

  To tak jak by grać w piłikę nożna a pod koniec meczu sędzia ogłasza że to jest szczypiorniak. Państwo nie pierwszy raz oszukało pracowników / mówię o emeryturach pomostowych /.