Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eagles - czas stanął we właściwym miejscu

(1)
Nie rozczarowali. Po 30 latach!
  • 2008-12-22 15:35 | Marcin

    Re: Eagles - czas stanął we właściwym miejscu

    Przeważnie zgadzałem się z opiniami Pana Wojtka dotyczącymi muzyki, nie rozumie za bardzo powyższej recenzji?! Rozumie że jest to rodzaj "artykułu sponsorowanego" bo sama płyta niczym szczególnym nie zachwyca. Dźwięk i wokal mocno cyfrowo podciągnięty i wygładzony a same melodie wg mnie banalne i z lekka nudnawe. Po przesłuchaniu albumu raczej na pewno nie wrócę już do tego wydawnictwa.