Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzy życzenia

(2)
Co roku, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne, na nowo próbujemy małego szamaństwa, zaklinania przyszłości.
 • 2008-12-23 02:12 | Danka

  Re: życzenia, by nie spełniły się prognozy na rok 2009.

  Życzymy sobie by nie spełniły się te prognozy które głoszą ludzie mądrzy, a których nikt nie słuchał kiedy ludzie głupi konsekwentnie prowadzili świat do kryzysu.
  Życzymy sobie aby politycy wyszli z tej paranoi w którą wpadają po kilku latach rządzenia i zaczynają wierzyć, że Państwo to oni .
  Życzymy sobie aby folwarczny globalizm oszczędził Polskę przed katastrofą do której konskwentnie dąży i aby oddano Polsce co polskie , a nie używano jej jako harcownika na "dzikich polach".
 • 2008-12-24 12:44 | POLONIA-SAWA

  Re: Trzy życzenia dla Was

  MOI KOCHANI Z OKAZJI SWIAT I NOWEGO ROKU MAM DLA WAS TRZY ZYCZENIA:

  PIERWSZE ZYCZENIE ;
  ZYCZE WAM DUZO MILOSCI ,LUDZKIEGO CIEPLA I ZROZUMIENIA /DLA WAS I OD WAS/
  DRUGIE ZYCZENIE ;
  ZYCZE WAM WIELE ROZUMU ,ROZSADKU , MADROSCI /OD WAS i DLA WAS/.
  TRZECIE ZYCZENIE ;
  ZYCZE WAM /GDYBY Z TYMI DWOMA WYZEJ ,NIE WYSZLO/
  PORZADNEGO KIJA!
  Salute