Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Twórczy bunt

(2)
Niedawno grupa działaczy na rzecz ochrony środowiska zablokowała pas startowy londyńskiego lotniska Stansted. Pięćdziesięciu demonstrantów w odblaskowych kamizelkach z napisem „Proszę zróbcie coś” rozbiło obóz na pasie startowym, ogradzając się barierkami ochronnymi.
 • 2008-12-30 01:50 | Adalbert

  Re: To nie jest nadwrażliwość, to obowiązek

  Cywilizacja techniczna osiągnęła zdolność demolowania świata i zdystansowała zbiorową mądrość humanistów. Nauki humanistyczne są wyśmiewane , a ich przedstawiciele stają się wasalami aroganckich nowobogackich którzy uprawiają konkwistę na całym już świecie. Zwykła głupota rozpiera się łokciami w tym grzęzawisku zwykłego chamstwa i jurności. Arystokracja skarlała i konkuruje z showmenami w mediach. Kto ma bronić tego świata przed chamską jurnością nuworyszy ? Konsekwencje będą odwleczone i dotkliwe , ale ten świat cywilizacji zachodu jest już orwellowskim folwarkiem.
  Walka o zachowanie przyjaznego człowiekowi środowiska to obowiązek.
 • 2009-01-08 14:04 | senga

  Pozalowania godny ten artykul!!!!!!!

  I kogo to obchodzi kim sa ludzie, jesli i tak dzialajá w dobrej sprawie!
  Tylko skonczeni ignoranci majá w nosie przyczyny odpowiedzialne za efekt cieplarniany!
  A tym co szukajá sensacji tam gdzie jej nie ma proponujé znalezc prawdziwá pracé!