Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co połączy, co podzieli

(1)
2009 to rok rocznic, m.in. dwudziestolecia zmiany ustrojowej w Polsce. Ale to, co wzbudziło podziw świata, u nas do dziś budzi potępieńcze swary. Czy w tej sytuacji będziemy zdolni godnie obejść tę okrągłą rocznicę?
  • 2009-01-01 12:26 | senior

    Re: Co połączy, co podzieli

    Niedoszli genetyczni bohaterowie nie mogli wykazać się na polu walki zbrojnej . Byla okazja w 1981 roku, ale wredny Jaruzelski przeszkodził, a moglo być tak pieknie! Iluż to nowych bohaterow i męczennikow mogłoby zasilić nasze Panteony chwały " A na drzewach zamiast liści mogli wisieć komunisci ".
    Niestety tak sie nie stało, niedoszli wisielcy i bohaterowie spotkali sie przy okraglym stole i dogadali się w sprawie transformacji ustrojowej. W spotkaniu tym brali udział również obecny prezydent i jego brat byly premier, ale obecnie wstydzą się tego.
    Dlatego czarno widze możliwośc wspolnego świetowania okrąglostołowej rocznicy.