Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się nie kłócić

(1)
Dlaczego ludzie, mimo że opłaca im się dogadać, pozostają w destrukcyjnym konflikcie.
  • 2009-01-01 23:54 | gl1974

    Re: Jak się nie kłócić

    Jak małżeństwo jest ze sobą przez cały rok, to po co ma jeszcze ze sobą spędzać wakacje? A jeśli stronom na sobie zależy to znajdą jakieś rozwiązanie, które zadowoli obie strony, albo przynajmniej nie skrzywdzi jednej. Bo miłość oznacza rózwnież poświęcenia.
    Nie wiem jak inni czytelnicy, ale ja uważam że pouczanie ludzi jak mają negocjować to próba manipulacji mająca doprowadzić do sztucznego konsensusu, który może nie wytrzymać próby czasu.