Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Milczenie owiec

(4)
Na Bliskim Wschodzie, od Libanu po Iran, miały miejsce wielotysięczne protesty przeciwko Izraelowi i Ameryce. W Libanie policja użyła gazu łzawiącego, by powstrzymać demonstrantów przed dotarciem do ambasady Egiptu, którą i tak obrzucono kamieniami.
 • 2009-01-02 20:17 | Danka

  Re: Jesteśmy świadkami własnej nędzy moralnej

  To co się tam wyrabia to budzi zażenowanie normalnych ludzi , ale ci normalni, utracili juz wpływ na bieg wypadków. Małe państwo Izrael na przekór kryzysowi ekonmicznemu wydaje na wojnę miliardy i ich na to stać ?
  Wiele narodów płaci za tą wojnę i sami o tym nie wiedzą . Gdzie tu sens , gdzie logika , gdzie ekonomia , gdzie rządy tych narodów które za to płacą ?
  Dlaczego nikt w mediach nie zadaje tych pytań ?
 • 2009-01-06 16:11 | NEMO

  Sugestia

  Wlasciwie propozycja dla wszystkich polskich periodykow i gazet. Moze by tak udostepnic lamy polskich czasopism rowniez dziennikarzom czy tez komentatorom z Autonomii ( najlepiej) lub swiata arabskiego ( drugi wariant jesli pierwszy jest niewykonalny). Moze wtedy, na podstawie roznych punktow widzenia, polski czytelnik moglby sobie wyrobic wlasne zdanie.
  Moze warto sprobowac .

  Pozdrawiam
 • 2009-01-18 15:34 | lidia

  ...niestety zażenowani normalni nie mają wpływu, a co gorsza "jest cenzura" - jak za komuny.
  Pokojowo demonstrujący w Polsce, zachowujący się biernie a napadnięci z pasją przez agresywnego izraelczyka zostają aresztowani - chybaa jest coś nie tak...Zaznaczam, że nie byłam i nie jestem antysemitką. Coś tu jest nie halo, obudźcie się
 • 2009-01-25 03:43 | R.M

  "W Gazie rośnie kolejne pokolenie, które zdało sobie sprawę, że Izrael nie przypadkiem spuszcza bomby na palestyńskie szkoły i przedszkola." Ciekawe, czy pani Joanna przeprowadzila jakies badania, czy ma dostep do jakichs danych statystycznych?