Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sygnał od obcych

(4)
Rozmowa z najsłynniejszym łowcą planet prof. Geoffreyem W. Marcym z University of California w Berkeley
 • 2009-01-03 13:08 | wert

  Re: Sygnał od obcych

  co za bzdury na resorach. nie chce mi sie wierzyc ze wyksztalcony czlowiek potrafie takie banialuki opowiadac o samoistnei powstajacym zyciu tylko na bazie sprzyjajacych warunkow czyli z wody w postaci gazowej. takie dyrdymaly to w latach 40 rosyjscy pseudouczeni wciskali, dzis jednak wypadaloby byc bardziej krytycznym. A te fantasmagorie o innych cywilizacjach dogladajacych zacofana ludzkosc, no to przeciez lem sie w grobie przewraca, nawet ziemkiewicz potrafi lepsza bajke wymyslec. kogo oni w tych labolatoriach trzymaja? a moze to wlasnie na skutek zbyt dlugiego przebywania z instrumentami. na ulice ich trzeba wypuszczac czasami, albo na lake, by sie przekonali co to jest zycie, jak powstaje i sie rozwija
 • 2009-01-03 13:59 | adampiotr045

  Re: Sygnał od obcych

  Zawsze wierzyłem, że życie na Ziemi nie jest wyjątkiem.
 • 2009-01-03 18:01 | klawóz

  Re: Sygnał od obcych

  a fale Różańcowa ?? kilkakrotnie szybsze od prędkości światła kto wysyła ?? Pewnie smerfy ?
 • 2009-01-06 09:10 | Mieczsilver

  Re: Sygnał od obcych

  Ewolucjonizm i kreacjonizm nie muszą sie wykluczać.Ewolucja ludzkiego myślenia ma swoje osiągnięcia w systematycznym odkrywaniu praw stworzenia i natury.Przed człowiekem ciągle do odkrycia stoi tajemnica życia.Wiara światopoglądowa,że Bóg jest prowadzi do hipotezy,że poza cywilizacją ziemską jest inna na wyższym poziomie i to bez Boga wojownika i pobożnych kłamstw hebrajskim językiem zapisanych. "Historia jako dziedzina świeckiej nauki obrała sobie za przedmiot religię starożytnego Izraela,a nie Boga".Tu można się doszukać korzeni rasizmu i dzisiejszego krwawego wenątrzsemickiego konfliktu,którego ramieniem zbrojnym jest islamofaszyzm i judeofaszyzm.