Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani minister z getta

(5)
Rachida Dati, bliska współpracownica prezydenta Francji, szokowała od początku urzędowania, aż się doigrała. Czy zamiast zostać francuskim Obamą w spódnicy, wypadnie z wielkiej polityki?
 • 2009-01-05 12:46 | malgo

  Re: Pani minister z getta

  trudno mi porownac Dati z Obama, po pierwsze Dati jest gra, zolnierzykiem Sarko, nie posiada tej wielkije inteligencji Obamy, nie potrafi sluchac innych. co maja wspolnego, jest piekna kobieta, pochodzi z dolow spolecznych i tylko swoja praca i inteligencja doszla na tak wysokie stanowisko.
  Jako minister czy sie sprawdzila, wykonuje brudna robote prezydenta na dodatek w ciaglym konflikcie z pracownikami ministralnymi jak zwiazkami zawodowymi. Nie jest to wielka osoba.
 • 2009-01-08 12:25 | asia

  Re: Pani minister z getta

  Dati urodzila piec dni temu corke przy pomocy cesarskiego ciecia ... i dzisiaj wrocila juz do pracy. Wyglada jak gwiazda fimowa na premierze swojego nowego filmu. A zachodnie gazety debatuja nad tym : czy kariera zawodowa powinna przeslaniac pierwsze tygodnie macierzynstwa ?
 • 2009-01-09 15:14 | ja1

  Re: Pani minister z getta

  wiadomo!Zapłodniła się in vitro...
 • 2009-01-10 18:36 | Mirek

  Od kiedy byly premier Hiszpanii Jose Maria Aznar zajmuje sie zaplodnieniem in vitro? :) To on jest ojcem dziecka.
 • 2009-01-20 07:42 | Mieczsilver

  Re: Pani minister z getta

  Ciewy pochodzeniowy koktajl francuskich polityków prezydent z korzeniami żydowskimi,minister arabskimi.Ale to i tak wszystko pozostanie w rodzinie ludów semickojęzycznych.