Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Człowiek z marmuru", "Człowiek z żelaza"...

(5)
Książka potrzebna i wyczekiwana
 • 2009-01-05 14:06 | Iza

  Re: "Człowiek z marmuru", "Człowiek z żelaza"...

  Książkę kupiłam w dniu jej premiery dla mojego brata pod choinkę. Nie mogłam się jednak powstrzymać i przeczytałam ją w ciągu jednego popołudnia:) Po lekko "opornym" wstępie nt. powstawania książki (wywiad z M.Psiuk) zaczyna się naprawdę ciekawa treść.

  Książkę polecam, jest bardzo potrzebna, skłania do refleksji. Dużo jest też w niej miejsca na popis wyobraźni, bo nie zapominajmy, ale czytam scenariusz filmu, który nigdy nie powstał.
 • 2009-01-07 15:21 | Michał

  Re: "Człowiek z marmuru", "Człowiek z ...

  Według mnie ta książka jest świetna wychowałem sie na muzyce PFK i nigdy tych lat nie zapomne jest to Polska historia hip-hopu
  Ten film powinien powstac scenariusz jest tak samo dobry jak nuty Paktofoniki
  Polecam tą książke
 • 2009-01-09 12:13 | Mat

  Re: "Człowiek z marmuru", "Człowiek z ...

  Myślę że wstęp tutaj jest bardzo istotny a czytając tę recenzję mam wrażenie że Pani Joanna Wojdas albo go niezrozumiała,albo przeczytała "po łebkach". Pan Maciej Pisuk wyraźnie tam tłumaczy dlaczego tak a nie inaczej opisał tę historię. A czemu żaden producent nie podjął się produkcji tego filmu?- myślę że po raz kolejny okazuje się że "władni tego świata" boją się tego co "zbyt prawdziwe" i zbyt dobre a takim właśnie jest życie i twórczość chłopaków z Paktofoniki i taki jest scenariusz Pana Pisuka. Także Panie Macieju dziekuję za Pana podejście do sprawy i za tę książkę, a gdy trafię kiedyś szóstkę w totka to chętnie zasponsoruję produkcję tego filmu. pozdrawiam Mateusz Pe
 • 2009-01-28 10:41 | kolo

  Re: "Człowiek z marmuru", "Człowiek z ...

  Filmu nie ma bo chłopaki z Paktofoniki powiedzieli - NIGDY
 • 2009-02-15 18:05 | sddsd

  ha, wladni swiata filmu maja tylko jedno kryterium i są nim pieniadze.
  Nie kreca to znaczy ze nie sa pewni czy by sie oplacilo.