Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odcięci

(1)
Europa coraz bardziej odczuwa skutki zakręcenia przez Rosję kurków z gazem. W Polsce na razie bez paniki. Ponoć mamy tyle gazu, że wystarczy, żeby przetrwać zimę. Tylko co dalej?
  • 2009-01-09 22:02 | Bobola

    Pora sie obudzic !

    Najwyzszy czas zdac sobie sprawe ze zludnosci marzen o zgodnej i wspolpracujacej Europie i Rosji. Sa to dwie przeciwstawne sily, ktore predzej czy pozniej zetra sie militarnie. Pora powrocic do produkcji gazu opalowego (CO +H2) droga klasyczna przez koksowanie wegla. Tego ostatniego mamy duzo na miejscu i do lat 70tych taki wlasnie gaz wypelnial sieci. Decyzja RWPG o przejsciu na naturalny gaz (metan) z ZSRR byla decyzja polityczna , ktorej celem bylo uzaleznienie krajow obozu socjalistycznego od radzieckiego mocodawcy.