Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

B ardzo lubie

(1)
2009-01-12 15:46 | Arka
Pana i Panskie artykuly.Uwazam jednak,ze w Polsce Kosciol ma jednak pozycje naczelna i jest w pewnym sensie panstwem wyznaniowym.Moze nie odczuwaja tego mieszkancy duzych miast ale malych tak.Poza tym Kosciolowi dano wszystko,osob ne prawo,prawo do zatajania dochodow,prawo do nieplacenia podatkow.To mocno nadszarpnelo zaufanie ludzi wierzacych do tej instytucji.Mozna by jeszcze wiele,wiele wymieniac.Ten Konkordat byl Polsce zupelnie niepotrzebny,a wrecz szkodliwy.