Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kanał na żywo

(3)
Media publiczne mają nowe władze. Wrze od plotek, kogo teraz wyrzucą, a kto zostanie. Z politycznych szczytów płyną zapewnienia, że chaos jest przejściowy, a nowa ustawa medialna wreszcie wszystko uporządkuje. Czyżby?
 • 2009-01-13 02:27 | andre

  Re: Kanał na żywo

  Uporzadkowac balagan po Kaczynskim.!!!!!!!!!!!!!!
 • 2009-01-13 12:24 | paberu

  mocno ograniczyc srodki dla mediow publicznych..

  realistycznie rzecz biorac jest to jedyne rozwiazanie - "Mniejsze i mniej komercyjne media publiczne to mały, a więc mniej łakomy łup"; wtedy byc moze bedzie sobie mozna pozwolic na zasadnicza reforme
 • 2009-01-13 13:23 | alfredo

  Re: Kanał na żywo

  Droga Pani Redaktor !
  Czystki były są i będą. Tylko dlaczego politycy wołają o odpolitycznieniu mediów ?
  Nie wiem. A za dni parę, Pani i dziesiątki innych napiszą, że na stanowisko prezesa takiej, a takiej instytucji medialnej, został rekomendowany taki, a taki z partii kojarzonej z...
  Trzeba skończyć z tym idiotycznym cyrkiem, który od 19 lat wystawia przedstawienie p.t. "Czystki w mediach publicznych ". Wg mnie powrót do przeszłości nieunikniony. Koalicja SLD - PSL - UW już była. A UW to PO, więc nihil novi.