Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Księżna

(1)
Wyzwalając się spod tyranii dworskiej etykiety
  • 2009-01-13 14:26 | Grazyna

    Re: Księżna

    Tak gładko to nie wygląda gdyż recenzet nie pochyblił się aby poznać fakty. A wynika, z nich, iż nie była ona dwukrotnie starsza, ale o 9 lat. Slub wzieli gdy miala Ona 17 lat a On 26. Film tez kiepsko p. Wróblewski ogladał skoro nie odnotował wątku kochanka Georgiany hrabiego Charlesa Grey'a. Ale cóz takich mamy recenzentów, tylko wierszówka się liczy/ ;)