Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótki kurs gazownictwa

(4)
Rosyjsko-ukraiński konflikt gazowy, w który zaangażowana została Europa, wywołał lawinę komentarzy i analiz. Nagle okazało się, że polscy politycy o gazie wiedzą wszystko. Dla tych jednak, którzy źle znoszą słowotok polityków, przygotowaliśmy krótki samouczek gazowy.
 • 2009-01-15 09:34 | Włodek

  Re: Krótki kurs gazownictwa

  Przynajmniej wiadomo dlaczego nic nie wiadomo-dobry tekst. A nasi politycy wpisują się w ten obraz pełen tajemnic udając, że mają jakiś wpływ na sytuację. I prześcigają się w pomysłach jak wydać olbrzymie, nie swoje,a podatników pieniądze na tzw dywersyfikację/słowo-klucz, rozwiązujące wszystkie problemy/. A za niewielki % tych kwot możemy być w europejskim systemie zaopatrzenia w gaz, ale kto sobie order za to przywiesi? Pozdrawiam
 • 2009-01-15 12:36 | jerzy

  Re: Krótki kurs gazownictwa

  To bardzo przystępnie wyjasnione główne prawdy dot. problemu gazowego. Nie jestem znawcą problemu, ale po przeczytaniu tego artykułu i analizie wcześniejszych informacji wiem już o co chodzi. Jakże przykre są brednie "polityków"? o dywersyfikacji dostaw jakie czytałem wcześniej.
 • 2009-01-15 15:12 | malgo

  Re: Krótki kurs gazownictwa

  wrescie artykul podobny do tych jakie czytalam na zachodzie, o czarnej skryznce szwajacarskiej juz oddawna sie mowi, powstala ona poniewaz Rosjanie ni Ukranicy nie mogli sie dogadac, a wiec sa posrednicy, za ktorym sie slono placi.
  a te 40 km rury, to nasze piekielo polskie!
 • 2009-01-15 20:57 | maciek.g

  ale Guzowaty by zarobił , a to niedopuszczalne