Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sny o fabryce

(1)
W Nowym Mieście nad Pilicą ma powstać miasteczko filmowe. Na terenie byłego lotniska wojskowego (467 ha) za dwa lata ma wyrosnąć 10 potężnych i nowoczesnych hal zdjęciowych. Tylko kto je utrzyma?
  • 2009-01-17 04:28 | BERNARD

    TIM WORK!

    Tu moze pomoc tylko Wspolpraca TIM WORK !!!! z Ameryka (jest tak wielka i oddzialuje na caly swiat) ze wszystko wchlonie z Bollywood (INdie) zCzechami, Wlochami ze Swiatem. KONTAKTy z ludzmi z branzy! New technology! promocja Polski (HISTORII) i filmy w polaczeniu z ROSJA i wschodem to niedoceniane zrodlo roznych zapomnianych historii pragnacych ujrzec swiatlo dzienne w KOMERCYJNYM dizain!! my gg:13349109