Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Waszyngton, dzień pierwszy

(1)
Co się wydarzy 20 stycznia  w Waszyngtonie? Co powie pełnemu oczekiwań narodowi następca Lincolna w roku 2009?
  • 2009-01-18 16:29 | Maria

    Re: Wreszcie mamy inteligentnego polityka ...

    W porównaniu do tych "karykatur" jakich nam fundował koniec wieku XX , to prezydent Obama wygląda na polityka który rozumie co się do niego mówi i widzi ten bałagan w tym globalnym folwarku jaki nam zafundowali bankierzy z jednej rodziny.
    Jest tylko jedna obawa, że potwierdzi się powszechnie przeczuwana wizja zarządzania światem w której prezydenci są tylko wykonawcami poleceń wydawanych przez globalnego dyspozytora reprezentującego globalny kapitał.
    Jeżeli potwierdzi się ta upiorna wizja, to prezydent Obama okaże się drugą Condolizą Rice, czyli manekinem gadającym pod dyktando oligarchii finansowej.