Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dom Niepokoju

(5)
Bez wysiedlenia 250 tys. osadników z Zachodniego Brzegu nie będzie pokoju z Palestyńczykami. A ewakuacja grozi wybuchem wojny domowej.
 • 2009-01-19 10:43 | czytacz

  link do artykułu

  Ten artykuł jest - obok setek innych - na stronie http://www.czytacz.net
  Czytacz.net: przegląd wiadomości w jednym miejscu
 • 2009-01-19 19:29 | mr off

  Re: Dom Niepokoju

  Dzieki za ten kawalek uczciwej dziennikarskiej roboty pokazujacej kawalek realnego Izraela. I czesc realnych problemow (politycznych, spolecznych, kulturowych, itd.) jakie musza zostac rozwiazane, by mozliwa byla pokojowa koegzystencja Zydow i Palestynczykow na "ziemi obiecanej" . Obiecanej de facto obu tym narodom nie przez bogow, a przez fakt, ze dla obu ta ziemia to kiedys i dzis ich dom.

  O innych aspaktach konfliktu palestynsko-izraelskiego (z intencja pokazania wszystkich kluczowych) pisze na moim blogu w poscie "Krwawa pacyfikacja getta Gaza" (http://mr.off.salon24.pl.379834.html)
 • 2009-01-19 23:50 | Mieczsilver

  Re: Dom Niepokoju

  To dobre uzasadnienie,że antysyjonizm z rasistowskimi korzeniami nie może być utożsamiany z antysemityzmem.Tym bardziej,że antysemityzm jest pojęciem anachronicznym wobec krwawego wenątrzsemickiego konfliktu w oceanie ludów semickojęzycznych.
 • 2009-01-20 15:26 | rowi

  Dajcie Państwo ten artykuł do przeczytania red.Szostkiewiczowi, ale koniecznie!
 • 2009-01-20 17:49 | sławek m.

  Re: Dom Niepokoju

  "Młodzi osadnicy nie pogodzili się z klęską; zapowiedzieli, że jeszcze tam wrócą. Na razie odreagowują frustracje na Palestyńczykach. Dwóch zastrzelili z zimną krwią. Kamery telewizyjne zarejestrowały mord" Czy p. Frister mógłby napisać, czy ten mord miał jakieś konsekwencje prawne dla tych strzelających?