Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palikot: Odchodzę!

(2)
Palikot oddaje fotel szefa 'Przyjaznego Państwa'
 • 2009-01-20 12:58 | miras

  Re: Palikot: Odchodzę!

  popieram go tak niech trzyma ma racje niktorych politykow powini juz dawno wykopac a on dobrze robi podwarzajac ich autorytet
 • 2009-01-20 14:33 | jpet1

  Re: Palikot: Odchodzę!

  W swietle ostatnich (i nieodległych przeszłych) wydarzeń pan premier Tusk wraz z rządem stali się egzekutywą braci Kaczyńskich. Współsiejąc wiatr - mogą zebrać nawałnicę.
  Pan premier Tusk we własnych szeregach tępi mądrych, usuwa niezależnych i fachowych a wspiera wszelkiej maści podlizuchów i pieczeniarzy. (Pana ministra Boniego też poświęci - to kwesta czasu.)
  Decyzje pana premiera Tuska upoważniają do postawienia tezy roboczej, iż pan premier Tusk jest gorliwym TW PiS-u.
  Jak sobie pościelesz, tak sie wyśpisz Panie Premierze!