Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozliczenie

(1)
Sztuka nieznośnie publicystyczna
  • 2009-01-20 13:43 | POznanianka

    Re: Rozliczenie

    Mania szukania "czegoś nowego" w utworach o miłości osłabia mnie. Recenzenci są jak degustatorzy w knajpach, którzy muszą codziennie spróbować dziesięciu dań i dwudziestu deserów. Nic dziwnego, że chce im się ciągle rzygać i albo ich mdli albo im szeleści.
    Obejrzałam spektakl. Pożywna strawa duchowa i przy okazjji dowiedziałam sie trochę o sobie. Gratulacje dla twórców. Marcin Bosak zagrał wyśmienicie: brzydal, przetrącony, na straconej pozycji, nieustępliwy w walce do końca.