Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Musi się dziać

(8)
Schamienie polskiej polityki, jej konfrontacyjny język mają swoją głębszą przyczynę. Jest nią pojmowanie życia publicznego jako pola obowiązkowego konfliktu. Janusz Palikot to konsekwencja, a nie przyczyna.
 • 2009-01-21 12:40 | sprint

  Re: Musi się dziać

  Brawo, red. Zakowski, nic dodac nic ujac! Walczacy o pokoj wywoluja wojny, a walczacy o dobro Polski PiS wywoluje konflikty i wasnie. Partia ta zyje bowiem tylko z powodu awantur, jesli przyjdzie do normalnosci, jak to jest w swiecie demokratycznym, traci ona sens istnienia. A dobro Polski dla tej partii to zwyciestwo dla braci K i wladza nieograniczona, jak u komunistow czy faszystow.
 • 2009-01-21 16:19 | given5

  Re: Musi się dziać

  Schamienie ogolne. Polacy tak pojmuja teraz zycie. Walka! Kazdy wrogiem! Az strach pomyslec co dalej...
 • 2009-01-21 19:20 | Włodek

  Przedstawiony obraz naszego życia politycznego tak przerażająco prawdziwy, że tylko zapytać dokąd zmierzamy? Myślę, że jedynym sposobem na tych "Panów politykow" jest odebranie im kamer i mikrofonów. Pozostawieni sami sobie zajmą się sprawami naprawdę ważnymi /o ile ich na to stać/, albo odejdą w niepamięć. A my nie będziemy niczego żałować, bo może być tylko lepiej.
 • 2009-01-22 04:54 | karul

  skonfrontujcie

  wiec teraz naiwne i demagogiczne zapowiedzi tworcow trzeciej republiki (czwartej czy juz piatej?) sprzed dwudziestu pieciu lat i dzisiejsza sytuacje.

  i co, podoba sie? PZPR wam sie nie podobala, wolnosci wam brakowalo, wiec za pieniadze CIA i watykanu odrestaurowaliscie feudalny kapitalizm. jest teraz zupelnie operetkowy kraj z idiotami w czolowych rolach, ktorzy jeden drugiego nienawidza.

  to wlasnie jest wspolnym mianownikiem czwartej republiki - nienawisc,i glupota i armia ajatollachow w tle.

  a dobrze wam tak, solidarnosciowe matoly!
 • 2009-01-22 13:42 | EWUSIA

  odpuściliśmy sobie dobre maniery

  i sami sobie jesteśmy winni, politycy traktują nas tak bo im na to pozwalamy. Ja gdy słyszę chamskie wypowiedzi i przekrzykiwania polityków wyłączam tv to jest mój brak akceptacji dla istniejącego stanu rzeczy. Partie które się tak zachowują nie będę wybierała, wy tez tak możecie zamiast narzekać. NIE AKCEPTUJCIE TEGO I WYMUSZAJCIE NA POLITYKACH SZACUNEK DLA WAS WYBORCÓW, CHYBA SA WAM TO WINNI? ISTNIEJĄ DZIĘKI WAM WIĘC NIECH IDA NA SZYBKI KURS DOBRYCH MANIER
 • 2009-01-22 18:12 | Mieczsilver

  Re: Musi się dziać

  Trzeba mówić o sprzężeniu zwrotnym chamstwo i polityczne szulerstwo.Pogodę dla tych nierozłączek w naszych rodzimych warunkach stworzył kontrakt okrągłostołowy,a następnie antyobywatelska ustawa zasadnicza.
 • 2009-01-23 11:54 | dalarna

  Re: Musi się dziać

  Wielki historyczny artykuł który jest zwiastunem nadchodzących zmian w Polsce.Wielkie brawa dla autorów Mariusza Janickiego i Wiesława Władyki za bardzo profesjonalne i obiektywne ukazanie chorych mechanizmów władzy .
 • 2009-04-08 23:28 | kobitka

  Wreszcie ktos wlasciwie ocenil i oddal sytuacje na polskiej scenie politycznej. Brawo, miejmy nadzieje, ze w kraju naszym pieknym kiedys tam bedzie mozna uuzywac okreslenia "kultura polityczna" .