Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Historie ciekawsze niż kino

(2)
Żywa, barwna i wciągająca
  • 2009-01-22 02:30 | Mac

    Re: Historie ciekawsze niż kino

    Jeden komentarz Panie Zdzisławie, zdjęcie na okładce pochodzi z roku 1990 a nie 1981, zrobione w Cannes rzeczywiście
  • 2009-01-25 15:29 | Mac

    Re: Historie ciekawsze niż kino

    aha i druga uwaga: Tadeusz Lubelski nie "bywa" także krytykiem ale jest również krytykiem filmowym, zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika "Kino", autorem, wielkiej, wspaniałej Encyklopedii kina oraz paru ważnych książek: m.in o twórczości Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego czy przygodzie Francuskiej Nowej Fali. Warto o tym wiedzieć, panie Zdzisławie jeśli się pan zajmuje filmem (bardziej zresztą jako recenzent niż krytyk filmowy). Pozdrawiam