Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

telefon na abonament

(3)
2009-01-22 11:33 | Stach
witam serdecznie. poniewaz nie mam doswiadczenia w materii zwiazanej z telefonia komorkowa chcialem sie poradzic. potrzebuje w biznesowej taryfie telefon, na abonament , gdzie warto pytac , szukac...czy mozna spodziewac sie jakichs promocji, lub rabatow? abonament racze wyzszy niz nizszy, poniewaz sporo jestem zmuszony w firmie rozmawiac. wczesniej kto inny podejmowal za mnie decyzje co do telefonu i mialem spokoj (usmiech). Pozdrawiam
 • 2009-01-22 19:31 | mirek

  Re: telefon na abonament

  No to cię czeka kolego niezłe wyzwanie. Teraz jest zatrzęsienie tych biznesówek. Ale można wybrać coś z sensem. Np. play nie warty uwagi. Orange drogi jak zawsze. Plus...tu już lepiej. Poszukaj sobie szczegółów. ale wiem, ze tanio mają i niezmienne warunki umowy przez cały okres trwania, a to już coś. Nie wiem za to jakie telefony proponują.
 • 2009-01-27 16:29 | tomtom

  Ja mam plusa.
  Ostatnio znów staniał. Jest pare wysokości abonamentu do wyboru. Najwyższy jest najtańszy.
  Ale mnóstwo minut jest, wiec na miesiąc spokojnie wystarcza i zawsze sie mieszcze w abo.
  I jak chcesz to nokie za 1pln mają.