Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dorn pisze list do PiS

(2)
'Dla Polski przyszedł trudny czas i tylko PiS jest w stanie skutecznie ubiegać się o przywództwo, o ile przemyśli swoje błędy' – napisał w liście do członków PiS Ludwik Dorn.
 • 2009-01-22 16:16 | Prudent

  Re: Dorn pisze list do PiS

  "Dla Polski przyszedł trudny czas "

  Żelazny Ludwik chętnie przejąłby władztwo po bliźniakach
  Niestety ani on ani bliźniacy nic nie zmienili w Państwie gdy był cza ku temu
 • 2009-01-22 17:29 | Polak -Patriota

  Re: Dorn pisze list do PiS

  Szanowny Panie Premierze Jaroslawie Kaczynski oraz Szanowny Panie Marszalku Ludwi ku Dorn.Musze z przykroscia stwierdzic,ze niepodoba mi sie ta wojna podjazdowa jaka od pewnego czasu prowadzicie do niedawna przyjaciele a obecnie....? Zauwazcie Panowie jak zacieraja rece wasi przeciwnicy patrzac i komentujac wasze rozgrywki.Panie Ludwiku Dorn nie nalezy krytykowac PISU za jego bledy w przeszlosci.Pan przecierz tez byl w PISIE.Popelnia bledy tylko ten,co nic nie robi.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze .Jeszcze jedno zdanie.Przeciwko Wam,byly nie tylko media ale cale PO i Ci co babci kazali schowac dowod osobisty aby nie poszla glosowac i tym wnukom sowicie zaplacili za namawianie i wysylanie SMSow aby glosowali na PO.Byla to szatanska machinacja.Serdecznie pozdrawiam i zycze owocnych obrad i pojednania.