Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

zaklad kominiarski

(1)
2009-01-23 08:45 | kola
jestesmy informowani i uswiadamiani ze aby zabespieczyc sie od zaczadzenia trzeba kupic czujniki bo zapewne ktos na tym zarobi ale to miej istotnekochani ja nie jestem fachowcem od kominow panowie
wescie sie za robote solidnie i sprawdzic kominy w jakim sa stanie w oplakanym. kominy sa dziurawe przyklad blok cztero pietrowy jezeli sie pali w pralni w piecu weglowym a dym wychodzi przez futryne drzwiowa w mieszkaniach w calym pionie obecnie jest podlaczony gaz ziemny a kominy sa sprawdzone ja tak uwazam mialam problemy obecnie sie boje ale moje prosby nie maja odzewu z przewodow wentylcyjjnychpowietsze sie wraca do mieszkania jak sa wiatry mieszkam na parterze jestem alergiczna i te wyziewy mi szkodzannie mam plastykowych okien okna sa nieszczelne nawiew jest odpowiedni kominiarz mi powiedzial ze od wentylaciji sie nie zatruje smiertelniena tym sie skonczylo kominy sa czterdziesto letnie zadnych napraw nie mialy