Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Karzeł moralny...

(1)
2009-01-23 13:28 | wertin
Jak minister spraw zagranicznych wymyślał ludzią mającym inną wizję Polski po roku 1989 od "Karłów moralnych" przyszło mi na myśl że on musi być pewnie "Golemem" czyli olbrzymem.
Wielki "Golem" dyplomacji, p. Sikorski kłania się
jest w tym bardzo dużo prawdy, ale start "Golema" znany wszem.
Jeśli kamień włożyć w głowę, jak tu rozum upchać też,
a tu trzeba myśleć głową, jak w tą Polskę wpuścić Dech.
Żeby Polska była mocna, żeby silna była też,
trzeba "Speca dyplomacji" nie "Golema" NIE! NIE! NIE!