Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czar Czabańskiego

(3)
Były prezes radia daje krótki, ale wyczerpujący wykład na temat tego, co się działo i dzieje w państwowym radiu i telewizji
 • 2009-01-25 19:21 | Jermar2

  Re: Czar Czabańskiego

  PiS miało media ale to nie znaczy, że wykorzystywało je do prezentowania swoich racji. Za kierownictwa Czabańskiego radio było obiektywne (na razie nie widzę zmian na gorsze). Media PiS-owskie znaczy tyle co obiektywne. I to trzeba umieć robić, a autor nie rozumie demokratycznej rzeczywistości, która niestety skończyła się w X 2007.
 • 2009-01-26 11:32 | Anro

  Do Jermara2.
  Czy obiektywizm polega na usunięciu z radia wszystkich krytykujących PiS i Kaczyńskich ( w tym satyryków) ? Jeśli tak, to jest to obiektywizm pisowski i nie ma nic wspólnego z demokracją .
 • 2009-01-26 21:19 | rafal k

  W radio w czasie rzadów PIS królowały strach i manipulacja. Złamano kręgosłup moralny rzeszom młodych dziennikarzy, pokazując im, że uległość wobec jedynej słusznej linii popłaca. Czas na zmiany.