Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Atom: porozmawiajmy

(3)
Dobrze, że rząd podjął decyzję o wejściu Polski do atomowego klubu
 • 2009-01-26 14:42 | DT

  Re: Atom: porozmawiajmy

  Czy nie lepiej te pieniądze zainwestować w wykorzystanie energii geotermicznej? Podobno Polska ma większe zasoby energii geotermicznej niż Niemcy. Tak olbrzymie pieniądze wystarczą zarówno na projekty badawcze jak i na stworzenie kilku elektrowni produkujących energię wykorzystując geotermię.

  PS. Nie jestem związany z działalnością Rydzyka. Trudno podejmować ten temat nie narażając się na włączenie w absurdalną dyskusję psęudopolityczną, chciałbym znaleźć w internecie jakieś informację pozbawione ideologicznych naleciałości, ale ostatnio jest to nie możliwe. Pozdrawiam
 • 2009-01-27 02:20 | ziuzia

  ze źródełek geotermalnych nie wyciągniesz gigawata mocy dla przemysłu, możesz nimi najwyżej ogrzac osiedle
 • 2009-01-27 18:20 | Marand wawa

  Dokładnie tak. Nic więcej się nie zrobi. Kalkulator mówi sam za siebie. Pompowanie wody z głębokości 3000m to paranoja.Polska to nie Islandia. Geotermia miała służyć Rydzykowi do dojenia unijnej krowy. Ponieważ krowa bodzie, zaczął doić emerytów. 2,7 mln słuchaczy X 10 PLN. co nam daje te brakujące 27 mln. na opłacenie przedsięwzięcia.